Acer Teknik Servisi

ACER HDD - HARDDISK - SSD HDD

Acer Harddisk, Acer Ssd Harddisk, Acer Laptop, Masaüstü ve Notebook Harddisk çeşitleri

Acer Harddiskleri sürekli stoklarımızda - 20 dk montajı yapılmaktadır.

       Acer Hdd, Acer Laptop ve Notebook Harddisk ürünleri: Acer Bilgisayarlarımızdaki tüm dosyalarımızı resimlerimiz kısaca tüm verilerimizin durduğu sakladığımız yer harddisktir. Harddisklerimiz aslında sandığımız kadar sağlam bir parça olmayıp arızalanması için yapacağımız en ufak bir hatayı beklemektedir.

       Ankara Acer servisi olarak her zaman müşterilerimize lazım olacak tüm verilerimizin bir kopyasını bilgisayar haricinde bir yerde de tutmaları gerektiğini söylemekteyiz, bilgisayarımızda ve harddiskte oluşacak bir arızda bilgilerimiz genelde kurtarılamamaktadır. Bundan dolayı bilgilerimizi dediğimiz gibi başa bir yerde de saklamamız hayatımızı biraz daha kolaylaştıracaktır.

       Bilgisayarlarımızın ne kadar bakıma ihtiyacı varsa Harddisklerinde belli periyotlarda bakımlarının yapılası gerekmektedir harddiskte bakım demek hız ve performans demektir Bilgisayarımıza kurduğumuz programlar yüklediğimiz resimler, belgeler, e mailler gibi sayamayacağımız birçok program ve yazılımlar yüklenmekte ve daha sonra bilerek veya bilmeyerek sildiğimiz bu yazılımların artıkları harddisklerimizde kalmakta ve belli bir süreden sonra bunlar o kadar çoğalmaktadırlar ki Harddisk bir işlem yaparken bu işe yaramayan programların arasından kullanması gerekenler arayıp bulması performansını düşürmekte ve hard disk’imiz yormaktadır bundan dolayıdır ki format atılan bir bilgisayar öncekine göre çok daha hızlanmaktadır. Ankara Acer servisi 'mizde Yazılım yüklenmesi, Bakım gibi tüm işlemlerinizi yaptıra bilir sorularınızı teknik arkadaşlarımıza sonra birlisiniz.

Acer ücretsiz arıza tespiti

32 GB
60 GB
64 GB
120 GB
128 GB
180 GB
240 GB
250 GB
256 GB
320 GB
480 GB
500 GB
512 GB
750 GB
1 TB
2 TB Harddisk