Acer Teknik Servisi
Acer Ram - Bellek  Acer Servis Ankara

Acer Ram - Bellek

Servisimizde Ram'lar 10 dk. takılmaktadır

Ankara Acer Ram: Ram demek hız demektir Ram demek Performans demektir Bilgisayarlarımızdaki programlara ve yazılımlara yeterli gelmeyen ram’lar Laptop, Notebook veya bilgisayar hangisi olursa olsun yavaşlatmaktadır. Bilgisayarlarımızdan performans istiyorsak desteklediği ölçüde Ram taktırmamız gerekmektedir. Ankara Acer servis ‘mizden 1 gb, 2 gb, 3 gb, 4 gb, 6 gb, 8 gb,10 gb, 16 gb ta kadar olan ram uygulamaları yapılmaktadır.

Acer Laptop Ram - Bellek

Bilindiği üzere Ram bilgisayarın sahip olduğu bir depolama birimidir. Girilen ve yüklenilen bütün bilgiler burada depolanır. Taşınabilir disket, CD, USB bellek kullanımı gibidir ve resim, müzik, oyun, program vs. buraya kaydedilmektedir. Fakat Ram bunlardan farklı olarak bilgisayarın bir donanımıdır ve taşınamaz. Ram aynı zamanda bilgisayarın çalışma hızında da etkili olmaktadır.

Acer Laptop Ram ile sorunsuz bir belleğe sahip olabilirsiniz. Öyle ki insanlar bir yandan bilgisayarının daha hızlı çalışmasını, programların hemen açılmasını ve oyunların sorunsuz ve duraklamada çalışmasını isterken, diğer bir yandan bunun için çok para harcamak istemezler. Kısacası  bilgisayarlarınızda isteğiniz hızı yakalamak istiyorsanız, hafızasının da güçlü ve büyük olması gerekmektedir.