Hizmet Politikası

Acer Laptop, Notebook, Bilgisayar ve Projeksiyon servisi oalrak ana hedefi üst düzeyde müşteri Memnuniyeti sağlayarak firmamıza olan bağlılığı arttırmaktır.

Acer Teknik Servis olarak ana hedefleri, Teknik Servisi hizmetlerinin kalitesini ve yedek parça kalitesini sürekli geliştirmek ve arttırmaktır, Teknik servisi verilen cihazların sayılarını arttırmak ve yedek parça ürün çeşitliliğini sağlamak ve bunların neticesinde en üst düzeyde müşteri memnuniyeti yaratarak Teknik Servisimize olan memnuniyeti artırmaktır. Temel politikamız ise bu hedefleri, "en üst düzeyde müşteri memnuniyeti sağlayarak, en optimum çözümü ” gerçekleştirmektir.

Bilişim hizmetleri konusunda (Teknik Servis), dilediğiniz ve ihtiyaç duyduğunuz her zaman, telefon , faks, e-mail yoluyla bize ulaşabilir, bilgi alabilir, destek ve sorunları iletebilir, yerinde hizmet talep edip, adresinize teslim edilmesini sağlayabilir yada sizlerle yüz yüze görüşerek öneri ve düşüncelerinizi karşılıklı olarak değerlendirmeyi talep edebilirsiniz.

35 YILDIR TEKNİK SERVİS

İLETİŞİM ADRESİ