Acer Laptop Klavye değişimi ve tamiri

Tüm Acer Laptopların klavye çeşitleri servisimizde bulunmaktadır. Teknik Servisimizde Acer Laptop klavyesi 2 yıl garantili takılmaktadır. Acer Laptop Klavyenin tamiri veya değişimi için 0312 arayabilrisiniz.

Acer laptop Klavye niye bozulur? Fiziksel bir hasar olmamışsa genelde sıvı temasından dolayı bozulmaktadır. Sıvı taması olduğunda genelde ilk önce etkilenen ve temas olan parçaların başında klavye gelir sıvı teması olan klavyelerin sağlam kalma ihtimali çok düşük olup genelde değişimleri yapılarak sorun çözümlenmektedir.

Acer Laptop Klavye değişimiKullanıcıların sıvı temasından hemen sonra bilgisayarlarını kapatarak ve genelde fön makinesi ile de kurutma yoluna gitmektedirler aslında bu çaba boşuna yapılan bir uğraş olmaktadır.

Sıvı tamsı olduğunda klavyenin alt katmanlarına su, çay, kola, sıvı çoktan girmiş olacak Nedini ise klavye üzerindeki tuşların altında bizim görmeğimiz kısımlarında yüzlerce küçük havalandırma deliklerin olması anakartta temas etmektedir.

Anakart sıvı temasında Laptop, Notebook muhakkak sökülüp gerekli kontrolleri yapılmalıdır Ankara Acer servisi‘mizde bu işlemleri yaptırabilir ve diğer konular hakkında bilgileri alabilirsiniz.